Türkiye'nin en marjinal sohbet odalarına hoş geldiniz.
www.gabile.com - www.gabile.kim - www.marcinal.com

Sohbet Odaları:
  Önemli Uyarı:
  Sohbet odalarına 18 yaşından küçüklerin girmesi kesinlikle yasaktır.


GaBiLe.com Sohbet Kanalları (girmek istediğiniz kanalları işaretleyiniz)
#gabile(2343 Kişi)
#istanbul(836 Kişi)
#Shemaleturk(389 Kişi)
#ankara(387 Kişi)
#izmir(314 Kişi)
#bursa(198 Kişi)
#Cam(190 Kişi)
#antalya(138 Kişi)
#CrossDress(83 Kişi)
#adana(82 Kişi)
#eskisehir(74 Kişi)
#konya(61 Kişi)
#radyo(46 Kişi)
#denizli(44 Kişi)
#sanliurfa(39 Kişi)
#sakarya(39 Kişi)
#universiteli(32 Kişi)
#trabzon(29 Kişi)
#hatay(29 Kişi)
#Bear(29 Kişi)
#canakkale(28 Kişi)
#kutahya(26 Kişi)
#sohbet(25 Kişi)
#edirne(25 Kişi)
#isparta(21 Kişi)
#van(21 Kişi)
#karabuk(18 Kişi)
#Oyun(17 Kişi)

Şuan ortak sohbete açık odaların yanında simgesi yer alır.

Nick: Ülke: Şehir:   Varsa Şifreniz:

  Girmek istediğiniz Sohbet Programını seçiniz  

FlashChat

jSistem

esChat

qwebirc (Tavsiye)

Hemenyervar212
43 yaşında
istanbul
Küçükçekmece

Hoze3420
48 yaşında
istanbul
Eyüp

Maxsimus
47 yaşında
istanbul
Gaziosmanpaşa

Adana55
46 yaşında
Adana
Seyhan

Xgrgbgyg
27 yaşında
Mardin
Kızıltepe

Hakikatlioll
36 yaşında
istanbul
Sancaktepe

Ens_28
31 yaşında
izmir
Buca

Olgun63a
62 yaşında
istanbul
Avcılar

Meralfntzseven
33 yaşında
Ankara
Çankaya
Sohbet Muhabbet Chat arkadaş partner sitesi.

Gabile.Com - Gabile Chat

Yeni partnerler bul, kendini bir arkadaşla ödüllendir.

Gabile sohbet sayfasının canlı sohbet odalarında karşılaşa bileceğiniz , kendinizi daha iyi hissedeceğiniz gay arkadaşlar bulacaksınız. Sohbet esnasında eğlenceli dakikalara yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda aşk ile ilgili düşüncelerinizi sitedeki partnerinize veya arkadaşlarınıza yazarak , onlar ve siz hakkında bilgileri paylaşabilirsiniz.

Kendini yalnız hissetmeyeceksin, çünkü gabile sohbet çok yakınında

Her insanın evde tek başınıza canı sıkılır. Sohbet edecek bir arkadaş arar. Yalnızlıktan umutsuzluğa düştüğünüz anda ruh eşinizi kolayca bulabileceğiniz adreslere gitmeniz en doğru olanı olacaktır. Gabile Canlı sohbet odalarında yeni insanlarla tanışıp, daha bir çok arkadaş bulma şansına sahip olursunuz. Gabile sohbet odalarında chat yaparken hem yeni insanlarla tanışırsınız hem de, evinizin rahatlığında veya istediğiniz yerde mobil olarak da gabileye girebilirsiniz.

Hergün yeni gay arkadaşlar bul

Gabile Canlı sohbet odalarında chat yaparken görüntülü konuşma şansına ulaşabilirsiniz. Bazı canlı sohbet sitelerinde bulunan üyelik işleminin de skype ile gerçekleşmesi gibi bir ön kayıt sistemi vardır. Gabileye giren üyelerinin her birinin gerçek kullanıcılardan oluşmasına özen gösteren siteler üyelik şartı olarak, üyelik bilgilerini eksiksiz doldurduktan sonra alanında uzman yöneticiler tarafından siteye kabul edilirler.

gabile chat, gabile sohbet, gabile sohbet odaları, gabile sohbet siteleri, gabile sohbet kanalları, gabile sohbet sitesi, gabile chat odaları, gabile chat siteleri, gabile chat kanalları, gabile çet, gabile sohpet, gabile gay sohbet, gabile cinsel sohbet, gabile evli sohbet, gabile gay chat, gabile gabile chat yetişkin, gabile gay sohbet chat, gabile chat alternatif, gabile chat giriş, marcinal gabile sohbet girişi, gabile alternatif giriş sitesi, gabile sesli sohbet, gabile görüntülü sohbet, gabile kameralı sohbet, gabile çet, gabile sohbet kanalı, gabile bedava sohbet, gabile ücretsiz sohbet, gabile üyeliksiz sohbet, gabile sohbet kanal, istanbul gabile sohbet, izmir gabile sohbet, ankara gabile chat, gabile chat bursa, gabile chat malatya, gabile chat adana, gabile chat antalya, gabile chat mersin, gabile chat kocaeli, gabile chat sakarya, gabile alternatif giriş, gabile chat android, gabile chat mobil, gabile giriş, gay sohbet gabile sohbet kanalı, gabilechat, gabile android, gabile giris, gabile giriş yap, gabileye giriş, gabile mobil sohbet, bursa gabile, gabile ankara, gaysohbet gabile sohbet kanalı, gabile mobile, gabile chat android, gabile com, gabile sohbet açılmıyor, gabile benzeri siteler, gabile gay sohbet siteleri kanalı, gabile neden kapatıldı gibi aramaların öncüsü olduğumuzu belirtmek isteriz.

Dostlar : gay haber - gay sohbet arkadaş - ankara gay sohbet siteleri - izmir gay sohbet siteleri - antalya gay sohbet siteleri - adana gay sohbet siteleri - Bursa gay sohbet siteleri

Gabile Sohbet Muhabbet:
Sohbet odalarımızın baglandıgı sunucu tamamen sohbet ve arkadaşlık için hizmet etmektedir. Bu yüzden dilediginiz odaya girip sohbet edebilirsiniz. Eger Sohbet programı çalışmıyorsa bilgisayarınızın java destegi yok demektir.


(Not: mirc programı bilgisayarınızda yüklü ise /server irc.gabile.kim yazarak sohbet odalarına baglanabilirsiniz)

Radyo Gabile'yi Winamp programı ile dinlemek için tıklayınız

| Anasayfa | Gay Haber | Gay Arkadaş | Gay sohbet kanalları | Gay sohbet | gabile sohbet |
| Gay muhabbet | Gay chat odaları | Gay chat kanalları | Gay odaları | Gaysohbet |